Хранителният бар Вата е обогатен с балансирана смес от аюрведични билки, които имат положителен ефект върху цялостната физическа форма на хората с Вата преобладаваща конституция.
Научете тайните на трите аюрведични конституции или доши – Вата, Пита and Кафа, които определят индивидуалните психосоматични характеристики на всеки човек.. Научете как да бъдете в баланс чрез правилно хранене за Вата конституцията.
Здравословна закуска с аюрведични билки - ideal for travelling, sports, school or work. идеална за пътуване, спорт, училище или работа. Подходящ снак за вегетарианци и вегани, не съдържа глутен, добавена захар и консерванти.
Аюрведичен бар Вата е идеален като здравословна и питателна сутрешна закуска, енергийна следобедна закуска или лека вечеря.
Аюрведичният бар Пита е най-ценен като лесно и бързо пълноценно хапване в натоварени дни, в които не откриваме достатъчно време за хранене.
Аюрведичният бар Кафа ще ви зарадва като лека и нискокалорична закуска по време на спорт, фитнес или диета за редуциране на теглото.
Здравейте, купувам чайовете от дълго време и се контактувам с много приятна и способна дама-търговски представител. Тя се опитва да ми предостави много информация, за разлика от други компании.
Добро утро, бих искал да потвърдя, че съм доволен от вашите продукти, тъй като те винаги са ми помагали.
Аз опитах чай на NIMBA за кожни проблеми и се кълна, че ще опитам и други чайове!
Здравейте, проблемите с гръбнака наистина ми причиняват силна болка. Месец на инфузия и хапчета без положителни резултати. Сега използвам GOKSHURA и все още не съм взел едно хапче. Благодаря ви за всеки ден без болка! Поздрави.
Вашите чайове са отлични и работят удивително добре!
Преди да опитам чайове на "Еверест Аюрведа", нямаше чай, който да ми помогне. Вашите чайове представляват неразделна част от моя домашен комплект за първа помощ и съм очарована от ефекта. Не мога без Удана след работа.
Купих си чай за сън и наистина е страхотен, наистина работи ... .chrrrrr ... :))
Здравейте, аз съм на 25 години и като редовен кръводарител често ми казват от центъра за кръвопреливане, че нямам добра кръв. Откакто използвам чая Ви, те вече не се оплакват. Благодаря много.
Здравейте, баба ми има много здравословни проблеми, един от които е недостатъчно кръвоснабдяване на краката й. Тя се събужда през нощта с болка, но нищо не й помага, а след като опитала чая ви (VYANA), тя се чувства много по-добре.
След като опитах вашия CHYAWANPRASH, трябва да кажа, че той е абсолютно уникален, с много е вкусен, има силен ефект върху физическото и психическото здраве, подмладява тялото и дава енергия.