Вашите отзиви
Здравейте, опитах чай за възстановяване на жизнената енергия Прана. Ефектът е прекрасен. Дъщеря ми, когато видя доброто ми настроение, започна да я пие със сок. Съпругът ми също започна да го пие и от нацупен човек той стана говорител и усмихнат мъж :-))
Здравейте, аз използвах VARUNA за бъбречни проблеми. Подобри състоянието ми на бъбреците, както и атопичната ми екзема.
Пия KARAVI вече две седмици, чувствам се по-добре, помага.
Здравейте, обичам да пия чая си и те ми помагат за всичко. Кожа, умора, енергийно снабдяване.
Здравейте, купих си чая RANJAKA и той ми действа добре (за умора и раздразнение)
Здравейте, аз съм на 25 години и като редовен кръводарител често ми казват от центъра за кръвопреливане, че нямам добра кръв. Откакто използвам чая Ви, те вече не се оплакват. Благодаря много.
В края на 2009 г. пих чай SARPAGANDHA , защото кръвното ми налягане е доста нестабилно.След два месеца моето кръвно налягане се нормализира и се стабилизира в добро състояние.
Здравейте, имах простуда, така че купих чай TULSI. Сега след втората чаша носът ми се отпуши, болният гърло изчезна и кашлицата спря, и аз го препоръчвам на всички болни.
Аз страдах от безсъние много години. Започнах да пия Ашваганда и сега да спя като бебе. Аз се събуждам първа в пет и често само с будилник. На всички хора с безсъние силно го препоръчвам. Благодаря ви, че съществувате и помагате!
Аз познавам вашите продукти, току-що купихчай за високо кръвно налягане, те са със страхотен вкус и искам да ги използвам и купувам.