Вашите отзиви
Здравейте, пия чай VATA повече от седмица, наистина е вкусен и ме успокоява.
Аз познавам вашите продукти, току-що купихчай за високо кръвно налягане, те са със страхотен вкус и искам да ги използвам и купувам.
Аз съм много впечатлен от чая. След чаша чай Ашваганда спя като бебе. Когато сте атакувани от вируси, след като пиете KATPHALA, треската намалява, възпаленото гърло се успокоява и енергийното ниво се увеличава, без да се използват хапчета!
Преди една година кръвното ми налягане се повиши, а английското и словашкото хапче ми понижиха артериалното налягане. След една седмица, докато пиех този чай, оставих хапчетата и сега аз съм ОК, благодаря на всички!
Здравейте, чаят на ASHWAGANDHA наистина ми помогна на проблемите със съня ми. Не мога да си спомня толкова дълъг и непрекъснат сън.
Имам алергия към цветен прашец. Започнах 7-годишно лечение по имунология, но нищо не се случи. Започнах да пия DALCHINI и след два дни всички симптоми бяха изчезнали. Не знам дали това може да е чудо, но така мисля :)
В края на 2009 г. пих чай SARPAGANDHA , защото кръвното ми налягане е доста нестабилно.След два месеца моето кръвно налягане се нормализира и се стабилизира в добро състояние.
Аз наистина харесвам вашите хималайски аюрведически чайове, защото те наистина работят. Преди всичко TULSI е невероятен, усетих положителни резултати и с вашия чай за очи - ALOCHAKA. Наскоро имах проблеми с зъбите, така че имам и KANTAKARI!
Здравейте, обичам да пия чая си и те ми помагат за всичко. Кожа, умора, енергийно снабдяване.
Здравейте, купих си чая RANJAKA и той ми действа добре (за умора и раздразнение)