Вашите отзиви
Купих KODAMA – Samurai ароматни пръчици в магазина за чай и трябва да кажа, че това е най-фантастичният аромат, който някога съм мирисал в живота си.
Преди да опитам чайове на "Еверест Аюрведа", нямаше чай, който да ми помогне. Вашите чайове представляват неразделна част от моя домашен комплект за първа помощ и съм очарована от ефекта. Не мога без Удана след работа.
Здравейте, редовно купувам чай (KUDZU, BRAHMI) и аз съм много доволен от тях.
Здравейте, аз открих невероятните чайове, направих доша теста и се оказа, че съм тип пита и затова си купих чай PITTA ... благодаря.
Здравейте, опитах вече 4 чая: NIMBA, ABHAYA, BHRINGRAJ и KANTAKARI и всички имаха благоприятен ефект, затова ги препоръчвам. Благодаря и на производителите и вносителите на чая!
Здравейте, опитах VIDANGA чай за отслабване и наистина работи. Благодаря ви много.
Аз опитах чай на NIMBA за кожни проблеми и се кълна, че ще опитам и други чайове!
Добро утро, купих си NIMBA чай за акне, което доста се влоши поради стреса.След два месеца пиене на тази билкова смес напълно се отървах от акнето на лицето ми. Освен това болката по време на менструация намаля.
Чая APANA облекчава болката, след две чаши няма нужда да използвам хапчета. Също MEDHIKA за кърмене беше наистина полезен, когато имах малко мляко.
Здравейте, започнах да пия чай преди месец и чувствам промяна.Не съм толкова нервен, колкото и преди и се потя по-малко. Изпивам 4-5 чаши чай, като част от водния дневен прием, в т.ч. два вида чай на ден