Вашите отзиви
Добро утро, бих искал да потвърдя, че съм доволен от вашите продукти, тъй като те винаги са ми помагали.
Имам опит с чая за силна менструална болка и той ми помогна много. Сега не трябва да използвам хапчета. Само 2 или 3 пъти на ден пия този чай и се чувствам много по-добре. Благодаря ти много.
Здравейте, опитах вече 4 чая: NIMBA, ABHAYA, BHRINGRAJ и KANTAKARI и всички имаха благоприятен ефект, затова ги препоръчвам. Благодаря и на производителите и вносителите на чая!
Аз познавам вашите продукти, току-що купихчай за високо кръвно налягане, те са със страхотен вкус и искам да ги използвам и купувам.
Бих искал да ви благодаря за чая NAGARA . Отървах се от проблемите си, положителните ефекти забелязах след пет дни. Не само се отървах от възпалението, но и от усещането за студени ръце и крака. Кожата ми също е по-чиста.
Като алергичен използвам няколко съвременни лекарства с много слаби резултати. След редовно използване на чай DALCHINI алергията ми изчезна след един месец, без кихане, възпалени очи, сърбеж и т.н.
Мой приятел ми даде чай за уринарните пътища и аз съм много доволен от него. Благодаря!
Здравейте, аз опитах в чая за черен дроб (KALAMEGHA) в Швейцария на семинар и го обожавам.
От дълго време страдах от чревни спазми, придружени от шумно куркане в стамаха, посещавах лекарския кабинет на традиционния лекар, където ми беше препоръчан чай Гудучи, след един месец от употребата му, проблема почти изчезна.
Аз страдах от стомашно разстройство, придружено от диария и стомашни спазми за няколко дни, но изядох един пакет от плодовете Амалаки, което успя да спре диарията и да ме отърве от болката в стомаха.
100 гр
200 г