Вашите отзиви
Имам алергия към цветен прашец. Започнах 7-годишно лечение по имунология, но нищо не се случи. Започнах да пия DALCHINI и след два дни всички симптоми бяха изчезнали. Не знам дали това може да е чудо, но така мисля :)
Аз страдах от стомашно разстройство, придружено от диария и стомашни спазми за няколко дни, но изядох един пакет от плодовете Амалаки, което успя да спре диарията и да ме отърве от болката в стомаха.
Здравейте, редовно купувам чай (KUDZU, BRAHMI) и аз съм много доволен от тях.
Уважаеми господа, докато пътувах в красивата ви страна преди няколко седмици, купих някои от горепосочените чайове и очевидно има много благоприятен ефект върху нивата на кръвта захар / глюкозата.
Здравейте, имах простуда, така че купих чай TULSI. Сега след втората чаша носът ми се отпуши, болният гърло изчезна и кашлицата спря, и аз го препоръчвам на всички болни.
Здравейте, след катоконсумира Вашия чай, моят приятел се отърва от полип в дебелото черво, докторът не можеше да повярва. Чух също така, че подобрява нивата на желязо в кръвта, избавя от миома ...
Доволен съм от чая и елексирите.
Вашите благовонни пръчици са страхотни. Те са нежни, не произвеждат непоносимия дим и миризма на обикновените пръчици, които ви карат да се чувствате сякаш се задушавате. Можете да почувствате, че те са наистина естествени. И виждам, че имате и други нови разновидности.
Искам да споделя опита си с чая SLESAKA - за стави. Работил съм в Норвегия в планини, носейки храна, понякога по 50 кг. Ставите ми бяха болезнени. Пиех по 2-3 чаши на ден, болката изчезна. Сега го пия от 7 години.
Чая APANA облекчава болката, след две чаши няма нужда да използвам хапчета. Също MEDHIKA за кърмене беше наистина полезен, когато имах малко мляко.
100 гр
100 гр
200 г
100 g