Вашите отзиви
Здравейте, преди около една година нараних ръката си, като пренатоварих мускулите си, което доведе до подуване, неподвижност на пръстите, възпаление на ставите. След като използвах чайът SLESAKA за няколко дни оттокът на пръстите изчезна!
Чаят TULSI беше много полезен по време на настинка, след два дни пиене на чая, болезненото гърло изчезна. Вкусът му е страхотен и има невероятен затоплящ ефект. Аз препоръчвам да имате достатъчно от него през зимата!
Имам алергия към цветен прашец. Започнах 7-годишно лечение по имунология, но нищо не се случи. Започнах да пия DALCHINI и след два дни всички симптоми бяха изчезнали. Не знам дали това може да е чудо, но така мисля :)
Имам опит с чая за силна менструална болка и той ми помогна много. Сега не трябва да използвам хапчета. Само 2 или 3 пъти на ден пия този чай и се чувствам много по-добре. Благодаря ти много.
Здравейте, купувам чайовете от дълго време и се контактувам с много приятна и способна дама-търговски представител. Тя се опитва да ми предостави много информация, за разлика от други компании.
Купих KODAMA – Samurai ароматни пръчици в магазина за чай и трябва да кажа, че това е най-фантастичният аромат, който някога съм мирисал в живота си.
Добро утро, искам да се присъединя към онези, които опитаха чай VIDANGA, наистина съм щастлив с този чай, помогна ми да намаля теглото си и наистина се чувствам по-добре.: O) Така че аз ви препоръчвам, наистина работи.
Здравейте, чаят на ASHWAGANDHA наистина ми помогна на проблемите със съня ми. Не мога да си спомня толкова дълъг и непрекъснат сън.
Здравейте, аз използвах VARUNA за бъбречни проблеми. Подобри състоянието ми на бъбреците, както и атопичната ми екзема.
Добро утро, пия ALOCHAKA, работя на компютър ежедневно и претърпях операция. Купих го в един магазин и оттогава го купувам редовно и го използвам за мое истинско удовлетворение.
100 гр
200 г