Премини към основното съдържание
Instagram
Български Български
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Magyar Magyar
  • Română Română
  • Deutsch Deutsch
  • Español Español
  • Português Português
  • New Zealand New Zealand
  • Schweiz Schweiz
  • Lietuva Lietuva

Форма за търсене

Количка 0
Everest Ayurveda
Основно меню
  • Начало​
  • Предистория​
  • Принципи в аюрведа медицината​
  • Блог
  • Къде да ни намерите
  • Купи онлайн​
  • Контакти
Everest Ayurveda

Вие сте тук

Начална страница » Къде да намерите продуктите ни » Знахария

Знахария

ул. „Цар Калоян“ №15
8000 Бургас
България

Изберете вашия продукт

  • Хималайски Аюрведичен чай
  • Релаксация и чайове с подправки
  • Аюрведични билкови еликсири
  • Аюрведични напитки от суперхрани
  • Аюрведично здравословно хранене
  • Аюрведични домашни терапии
  • Аюрведични масла за тяло
  • Аюрведична ароматерапия

Вашите отзиви

Вашите отзиви Добавете Вашите отзиви

Купих KODAMA – Samurai ароматни пръчици в магазина за чай и трябва да кажа, че това е най-фантастичният аромат, който някога съм мирисал в живота си.

Kubus

Здравейте, започнах да пия чай преди месец и чувствам промяна.Не съм толкова нервен, колкото и преди и се потя по-малко. Изпивам 4-5 чаши чай, като част от водния дневен прием, в т.ч. два вида чай на ден

Kovácsová Ildikó, Bratislava

Здравейте, опитах вече 4 чая: NIMBA, ABHAYA, BHRINGRAJ и KANTAKARI и всички имаха благоприятен ефект, затова ги препоръчвам. Благодаря и на производителите и вносителите на чая!

Lucie Švestková

Намерих вашите продукти чрез моя приятелка. Тя се възстановява от операцията на шийката на матката и виждам, че чаят, който използва много й помага. Исках да опитам, така че сега пия стомашен чай. Започнах да се чувствам по-добре.

Marta Jakabová

Добро утро, пия ALOCHAKA, работя на компютър ежедневно и претърпях операция. Купих го в един магазин и оттогава го купувам редовно и го използвам за мое истинско удовлетворение.

Опитах много алтернативни билкови лекарства, но само вашите чайове наистина работят. Чувствам се физически и психически по-добре :)

Добро утро, купих си NIMBA чай за акне, което доста се влоши поради стреса.След два месеца пиене на тази билкова смес напълно се отървах от акнето на лицето ми. Освен това болката по време на менструация намаля.

Regards, Adéla K.

Искам да ви благодаря, че предлагате CHYAWANPRASH във Вашата листа. Този еликсир е фантастичен. Преди време си купих в Индия, но не можах да го намеря по-късно тук. Сега съм много щастлив да го купя и в Словакия.

Daša

Използвах CHYAWANPRASH в продължение на половин година и мога да изкажа само суперлативи за него. Не бях засегнат от простуда, кашлица ... Бях здрава много зими след това.

Аз само мога да препоръчам тези чайове-имат страхотен ефект. Търсех естествени средства за моите здравословни проблеми и най-накрая ги намерих :-)

Jana
Предишно Още
  • Влез
  • Условия на ползване
  • Рекламации
  • Подпомагане на продажбите
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2025 | BG
VisionApps